פנקסים

עיצוב והדפסת פנקסי חשבונית מס, קבלות,
ותעודות משלוח 


באתר שלנו תוכלו לעצב בקלות
ב- 3 צעדים פשוטים
בעזרת מערכת העיצוב החדישה והמתקדמת ביותר.


עיצוב פנקסים

בדפוס ציון ירושלים עיצוב פנקסים מתבצע ישירות דרך האתר באמצעות ממשק לעיצוב דפוס מהיר ומקצועי. כל שעליכם לעשות הוא לבחור בשלב הראשון בקטגוריה רצויה: פנקס קבלות, פנקס חשבוניות מס, חשבונית מס/קבלה, תעודת משלוח או הזמנת עבודה. בשלב השני סגנון עיצובי לפנקס, ובשלב השלישי להטמיע טקסט, לוגו או תמונה, לבחור כמות רצויה עם תוספת מקור + העתק 1 או מקור +2 העתקים (25 בפנקס) ולמלא את הפרטים למשלוח.


הדפסת פנקסים

בדפוס ציון ירושלים תמצאו מגוון עיצובים, וגרפיקות  אנו משתמשים במכונות הדפוס המתקדמות והחדשניות בעולם המפיקות עושר צבעים, חדות מרבית ורזולוציה באיכות הגבוהה ביותר. הדפסת הפנקסים נעשית על גבי חומרי הגלם הטובים ביותר, עם אפשרות להדפסה גם על נייר ממוחזר ואנו מספקים ללקוח את מוצר הדפוס האיכותי ביותר ובעלות הנמוכה ביותר. 

בדפוס ציון ירושלים
 אנו מתחייבים על מוצר מקצועי תוך שמירה על רמת גימור גבוהה והקפדה על עמידה בלוח זמנים עליו אנו מתחייבים מראש. ברשותנו צוות מקצועי ומיומן, שילווה אתכם בתהליך הדפסת הפנקסים משלב הרעיון ועד לגימור המושלם של הדפוס. חשוב לנו לתת מענה מדויק לצרכיו של כל לקוח בקשת רחבה של כל שירותי הדפוס הקיימים והכול תחת קורת גג אחת. 

עם תום ביצוע ההזמנה כל שעליכם לעשות הוא למלא את פרטי המשלוח ויעד ההזמנה. דפוס ציון ירושלים מפעילה חברת שליחיות לשילוח עד בית הלקוח באזור ירושלים ולשאר חלקי הארץ. , או להגיע לבית הדפוס לאיסוף ההזמנה באופן עצמאי .לא הבנתם? צריכים עזרה?

נשמח לעזור לכם בכל שאלה
במייל או בטלפון
02-5385969
zionltd@netvision.net.il

למידע נוסף על פנקסים לחצו כאן
________________________________________________________________________________
                                         דפוס ציון בע"מ
              רחוב הרקמה 7, רוממה, ירושלים | טלפון: 02-5385969
                         דוא"ל: zionltd@netvision.net.il