נייר מכתבים


נייר מכתבים מעוצב, עיצוב ניירת משרדית והדפסת דפי לוגו

באתר שלנו תוכלו לעצב בקלות
ב- 3 צעדים פשוטים

בעזרת מערכת העיצוב החדישה והמתקדמת ביותר.

 

 


 
נייר מכתבים מעוצב הינו חלק בלתי נפרד מהכלים המקצועיים המייצגים בית עסק, ארגון או מוסד. בין אם אתם לקוחות עסקיים או פרטיים, ומעוניינים בניירת משרדית בעיצוב אישי ו/או דפי לוגו מעוצבים, בית דפוס ציון ירושלים מציע לכם פתרונות דפוס לבית ולעסק באופן איכותי, מהיר ובעלות נמוכה.

עיצוב ניירת משרדית

בעלי עסקים שמעוניינים למתג את המוצר או העסק שלהם באופן מקצועי, רצוי שהשתמשו באופן שוטף בניירת משרדית, נייר מכתבים ודפי לוגו שעוצבו במיוחד עבור החברה שלהם. באמצעות ממשק לעיצוב דפוס של בית דפוס גרףאור ירושלים, תוכלו ב- 3 שלבים פשוטים לעצב ניירת משרדית אונליין לפי טעמכם האישי על מגוון ניירות ממוחזרים בגדלים שונים. כדי לעצב ניירת משרדית אונליין, כל שעליכם לעשות הוא לבחור את הגודל הרצוי (נייר A4 או נייר A5), סגנון עיצובי, להטמיע טקסט, לוגו או להוריד תמונה, לבחור את הכמות הרצויה ולמלא את הפרטים למשלוח.

הדפסת דפי לוגו/ נייר מכתבים

דפוס ציון ירושלים מציעה עבור העסק שלך הדפסת דפי לוגו, נייר מכתבים וניירת משרדית במגוון רחב של אפשרויות כולל נייר נטול עץ 80 גרם, ומתחייבת על הדפסה איכותית, מקצועית ומהירה בעלות נמוכה. אנו משתמשים במכונות הדפוס המתקדמות והחדשניות בעולם: Xerox700  . ההדפסה נעשית על גבי חומרי הגלם הטובים ביותר עם אפשרות של הדפסה על נייר ממוחזר. בדפוס ציון ירושלים אנו מקפידים על עמידה בלוח זמנים עליו אנו מתחייבים מראש. . לא הבנתם? צריכים עזרה?
נשמח לעזור לכם בכל שאלה 
במייל או בטלפון
02-5385969 | zionltd@netvision.net.il

 

________________________________________________________________________________
                                         דפוס ציון בע"מ
              רחוב הרקמה 7, רוממה, ירושלים | טלפון: 02-5385969
                         דוא"ל: zionltd@netvision.net.il