מגנטים


באתר שלנו תוכלו לעצב בקלות
ב- 3 צעדים פשוטים
בעזרת מערכת העיצוב החדישה והמתקדמת ביותר. 

הדפסת מגנטים מעוצבים

 היום הדפסת מגנטים עבור העסק או מוצר מסוים הם כלי פרסום נפוץ ומבוקש. מגנטים מודפסים הם אמצעי יעיל ומקורי לקידום מכירות ומהווים מרכיב נוסף במיתוג העסק, בהגדלת הנראות שלו ובשמירה על קשר עם לקוחות קיימים. בית דפוס ציון בירושלים מציע הדפסת מגנטים מעוצבים ב- 3 שלבים פשוטים אונליין,עם מגוון עיצובים מוכנים לכל עסק. 

הדפסת מגנטים מעוצבים יכולה לשמש כמתנה מקורית ללקוחות כדי לחזק עמם את הקשר, או כמתנה לאירועים מיוחדים, מזכרת או קישוט נחמד לבית. באמצעות הממשק לעיצוב דפוס אונליין של בית דפוס ציון ירושלים, תוכלו לבחור מגנט מעוצב מתוך מגוון רחב של מגנטים מעוצבים לפי קטגוריות וגדלים, להטמיע בו טקסט, להעלות תמונה או לוגו ולבחור כמות רצויה. בדפוס ציון ירושלים אנו משתמשים במכונות הדפוס המתקדמות והחדשניות בעולם, חדות מרבית ורזולוציה באיכות הגבוהה ביותר. הדפסת מגנטים נעשית על גבי חומרי הגלם הטובים ביותר, ואנו מספקים ללקוח את מוצר הדפוס האיכותי ביותר ובעלות הנמוכה ביותר.

עם תום ביצוע ההזמנה כל שעליכם לעשות הוא למלא את פרטי המשלוח ויעד ההזמנה.דפוס ציון  ירושלים מפעיל חברת שליחויות  לשילוח עד בית הלקוח באזור ירושלים ולשאר חלקי הארץ.  או להגיע לבית הדפוס לאיסוף ההזמנה באופן עצמאי.לא הבנתם? צריכים עזרה?

נשמח לעזור לכם בכל שאלה 
במייל או בטלפון
02-5385969 | zionltd@netvision.net.il ________________________________________________________________________
                                          דפוס ציון בע"מ
              רחוב הרקמה 7, רוממה, ירושלים | טלפון: 02-5385969
                         דוא"ל: zionltd@netvision.net.il