כרטיסי ביקור

עיצוב כרטיסי ביקור- הדפסת כרטיסי ביקור

באתר שלנו תוכלו לעצב בקלות

ב- 3 צעדים פשוטים
בעזרת מערכת העיצוב החדישה והמתקדמת ביותר.
            

עיצוב והדפסת כרטיסי ביקור

 כרטיסי ביקור ועיצוב כרטיסי ביקור אונליין ב- 3 שלבים פשוטים בדפוס ציון. אנו מציעים ללקוחותינו מערכת לעיצוב דפוס ובה מאות עיצובים מוכנים לכל תחום של עיצוב כרטיסי ביקור והדפסת כרטיסי ביקור באופן פשוט ומהיר. כל שעליכם לעשות הוא לבחור עיצוב מתוך מאגר עצום של עיצובים לכרטיסי ביקור, להכניס בו טקסט, לוגו או להוריד קובץ של תמונה, ולהזמין את המוצר על ידי רישום הפרטים למשלוח ולהדפיס. אנו בבית הדפוס, נדפיס את כרטיסי הביקור עבורכם ונשלח אותם לכל יעד מבוקש תוך יום שלושה ימי עסקים.


בית הדפוס מציע לכם חוויה בלתי נשכחת בעיצוב כרטיסי ביקור אונליין. פשוט לעצב כרטיסי ביקור  ב-3 שלבים פשוטים ובכל כמות משתנה, ולקבל כרטיסים באיכות, מקצועיות ובמחיר הכי זול בארץ. אנו מציעים מגוון עיצובים לכרטיסי ביקור, גרפיקות ופונטים מיוחדים וייחודיים, והדפסות דיגיטליות באיכות ורזולוציה שלא הייתה כמותה עד עכשיו בענף הדפוס. אנו בבית הדפוס משתמשים בדפוס דיגיטלי חדיש ומתקדם-מכונת דפוס Xerox 700 להדפסה דיגיטלית של כרטיסי ביקור באיכות מירבית, צבעים עשירים וחדות מעולה.
בין אם אתם מעצבים גרפיים או בעלי עסק ומעוניינים בדפוס מהיר, איכותי וזול, בית דפוס דיגיטלי דפוס ציון לעיצוב כרטיסי ביקור והדפסת כרטיסי ביקור אונליין הוא הבחירה הנכונה עבורכם.

 


נשמח תמיד לעמוד לשרותכם!
02-5385969
 


 

מידע נוסף על כרטיסי ביקור
______________________________________________________________

 דפוס ציון בע"מ
              רחוב הרקמה 7, רוממה, ירושלים | טלפון: 02-5385969
                  דוא"ל: zionltd@netvision.net.il